Erkek Çocuklar İçin Örgü Modelleri

canımanne1

Çocuklarımızı defileye çıkar gibi giydirdiğimiz şu günlerde yaklaşan kış kreasyonunu unutmamız gerekir. Her kıyafetini özenle seçtiğimiz çocuklarımızın kıyafetleri biz anneler için oldukça önemlidir. Sizler de benim gibi dış görünüşünüze önem veriyorsanız çocuklarınız için de aynı önemi veriyorsunuz demektir. Bu yüzden yaklaşan kış aylarını dikkate almalı ve şimdiden dolaba girecek renk ve modelleri belirlemeliyiz.

canımanne2

Evde kendi ellerimle yaptığım ürünleri her daim satın alınanlardan daha önemli görürüm. Aynı şey ev dekorasyonum için de geçerlidir. İş kıyafete geldiğinde ise eskilerden yepyeni eşyalar üretmekten zevklisi yoktur. Peki, mevsim kışa yaklaşıyorsa biz anneler olarak ne yapmalıyız? Tabii ki şişlerimizi ve yünlerimizi hazırlayıp örgüye girişmeliyiz. Renk seçimi olarak kış aylarını temsil eden bordo, füme, lacivert, haki, hardal veya kahverengi tonlarını tercih ediyorum. Örgü modelleri olarak bere, yelek, boğazlı kazak, ev patiği, eldiven gibi ürünlerde tercihlerimin arasında yer alıyor.

canımanne4

Erkek çocukları için örgü modelleri oldukça geniş bir yelpazeden oluşuyor. Sizler çocuğunuzun dolabındaki eksiklerine göre ya da o sezonun moda ürünlerine göre ihtiyaçlarınızı belirleyip çalışmalarınıza bu yönde başlayabilirsiniz. Benim çocuğum için en çok kullandığım ürünlerden biri de ev patiği. Hem evin içerisinde oldukça sıcak tutuyor ve çocuğumun üşütmesini engelliyor hem de misafirliğe gittiğimizde de benim içim rahat oluyor.

canımanne3

Örgü örmek ve örüleni hediye etmek benim için çok anlamlı ve çok değerli. Elimin emeği gözümün nuru olan ürünleri sevdiklerimde hatta çocuğumda görmek beni öyle mutlu ediyor ki bütün yorgunluğum bir anda yok olup gidiyor. Sizler de erkek çocuklar için örgü modelleri örnekleri ile çocuklarınıza her türde kışlık ürün örebilirsiniz. Umarım modeller hoşunuza gider ve evlerinizde uygularsınız. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

canımanne5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ