Etamin Modelleri Örnekleri

Etamin Modelleri Örnekleri

Evinizde yastık, seccade, havlu veya benzeri yerlerde kullanabileceğiniz en güzel etamin modelleri örneklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Etamin daha çok perde yapılırken kullanılan delikli ve işleme için uygun olan keten bir kumaş çeşididir. Etamin üstüne yapılan işleme şekillere kumaşın delikli olmasından dolayı çok fazla beceri gerektirmeyen ve pratik işlemeler yapmanızı sağlamaktadır. Etamin kumaşları evinizde çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz.

Mutfak havlularınızın kenarlarına etamin kumaşlardan işlemeler yapabilirsiniz. Özellikle genç kadınlar çeyizlerinde etamin işlemeleri sıkça kullanmaktadır. Havluların üstüne etamin ile istedikleri yazıları kolayca yazabiliyorlar. Ayrıca çeyize konulan seccade modellerinde de etamin işlemeler yapılabilmektedir. Çiçekli etamin seccade örnekleri en fazla kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Çiçekli etamin seccade modelleri örnekleri görmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Etamin üzerine işleme yapabilmek için kanaviçe kullanabilirsiniz. Kanaviçe sayesinde kumaş sabit durmakta ve istediğiniz alana işleme yapabilmekteniz. Etamin işlemeleri günümüzde çerçeve içlerinde de sık sık kullanılmaktadır. Etamin kumaşlar üzerine şık ve modern işlemeler yapıp renkli çerçeveler içerisine koyup evinizin dekorasyonunda farklılıklar yaratabilirsiniz.

Etamin Modelleri Örnekleri

Aşağıdan yer alan etamin modelleri örneklerini istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer etamin modellerini görmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ