Evde kıvırcık ve marul yetiştirme yöntemleri

Evde kıvırcık ve marul yetiştirme yöntemleri

Evde kıvırcık ve marul yetiştirme yöntemleri video anlatımlı olarak sizlere sunuyoruz. Bahçe işlerini seven arkadaşlarımız için faydalı fikirler paylaşmaya çalışıyoruz. Siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Evde kıvırcık nasıl yetiştire bilirim sorusunu yazımızın içinde bulabilirsiniz.

Balkonunuzda veya geniş cam kenarlarında sağlıklı yeşillikler yetiştirmek oldukça kolay ve bahçe uğraşlarını sevenler için güzel deneyimler olacaktır.

İsterseniz büyük balkona sahipseniz uzun saksılar içerisinde fide olarak yetiştirme sağlayabilirsiniz. Veya tohum saçarak saksılarda istediğiniz bir çok ürünü yetiştirebilirsiniz. Güzel video anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Evde kıvırcık ve marul yetiştirme yöntemleri

İlk olarak almış olduğunuz ve kullandığınız marulun yapraklarını elinizle koparta bilirsiniz. Geri kalan kök kısmını küçük bardak içine yerleştirelim isterseniz cam ve balkon kenarında yetiştirebilirsiniz. Suyuna düzenli bakınız. 1 Hafta içinde filiz vereceğini görebileceksiniz. Ayrıca hindiba yetiştirebilirsiniz. Balkonunuzda oldukça kolay kendi marul ve kıvırcık yetişme yapabilirsiniz.

Ayrıca marul ve kıvırcık kopardıkça yaprakları tekrar tekrar verecektir. Ne kadar çok kullanılırsa yapraklanmaya devam edecektir.

Bahçe işleri, bitkiler hakkında bilgiler hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Evde kıvırcık ve marul yetiştirme yöntemleri video anlatım.

Çiçekler ve bitkiler diyarı kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ