Evde Limon Kolonyası Nasıl Yapılır? Evde Kolonya Yapımı!

Satın aldığımız limon kolonyalarının içeriğinden çok emin olamayan hanımlar evde limon kolonyası yapımı ile ilgili bilgiler toplayarak kendi kolonyalarını kendileri yaparlar. Ev yapımı limon kolonyası tarifi ile ilgilenenler sitemizde yer alan yüzlerce ilginç ve pratik bilgiler gibi buna da ulaşabilirler. Canimanne.com olarak daha önce de bu yönlü içerikler paylaşmıştık. Sizlerden gelen istek üzerine ev yapımı kolonya tarifievde kolonya yapımı konulu bu yazımızı da yayınlıyoruz. Sitemizde özellikle Genel kategorimizde yüzlerce içerik yer almakta ve aklınıza gelebilecek her konuda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Sağlıklı yaşama dair içeriklerimiz büyük ilgi görür. Ayrıca çeşitli konulardaki püf noktası niteliğinde yazılarımız da binlerce kişi tarafından takip edilir. Siz de sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.

evde-kolonya-yapimi
Evde Kolonya Yapımı

Evde Limon Kolonyası Nasıl Yapılır?

Evde kolonya yapımı ile ilgili bilgiler arayanlar evde limon kolonyası nasıl yapılır? Limon kolonyası yapımı çok masraf gerektirmez. Ayrıca içine ne koyduğunuzu bildiğiniz için ihtiyacımız olan malzemeleri bilirsek sağlıklı limon kolonyasını evde yapabilirsiniz. Aşağıda evde nasıl kolonya yapılır? – Ev yapımı kolonya malzemeleri – Evde kolonya yapımı – Evde kolonya tarifi gibi sorgular yapanlara cevap olacak nitelikte bilgiler yer alır. Sizin de bu konuda merakınız varsa evde kolonyanızı kendiniz yapma yoluna gidebilirsiniz.

evde-kolonya-yapimi
Evde Kolonya Nasıl Yapılır

Ev Yapımı Limon Kolonyası Tarifi

Evde kolonya yapımı için gereken malzemeler ve nasıl yapıldığı aşağıdadır.

Malzemeler: 1 adet limon – 250 gr beyaz alkol – 1 litre saf su – kolonya şişesi

Tarifi: 1 adet limonu kabukları ile beraber küçük parçalar halinde doğrayın ve ağzı kapalı bir kaba koyun. İçine saf suyu ve beyaz alkolü de ilave edin. Elde ettiğiniz bu karışımın 3 – 4 gün beklemesi gerekiyor. Bu sayede limon ve beyaz alkol birbirine iyice karışmış olacak. Beklettikten sonra süzerek evde kolonya yapımı işleminizi bitirin. Ev yapımı limon kolonyası gönül rahatlığıyla misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

evde-kolonya-yapimi
Ev Yapımı Limon Kolonyası Tarifi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ