Evde Saksı Süsleme

Evde Saksı Süsleme

Evlerimizdeki eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden dekoratif ürünler ve parçalarda bir o kadar önemlidir. Bunların birbirini tamamlaması ve uyum içinde olması gerekir ki şık bir eve sahip olabilin. Aksesuar ve dekoratif ürünlerinizi satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda evde kendinizde el emeğiniz ile harikalar yaratabilirsiniz. Bunun için gerekli olan tek şey el becerileriniz ve birazda hayal gücünüz bunun için yeterli olacaktır. Hem el emeği ile yapılmış ürünler her zaman için daha fazla dikkat çekmiştir.

Evde çiçekleriniz için şık ve gösterişli saksılar yapabilirsiniz. Farklı materyalleri kullanarak evlerinize farklı bir hava katabilir, el becerilerinizi ve hünerlerinizi evinizde sergileme şansını yakalayabilirsiniz.

Saksı süsleme modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Örgü ile süslenmiş şık ve farklı saksılar yapabilirsiniz. Rengarenk iplikler kullanarak evlerinize yeni bir hava katabilirsiniz.

Saksılarınız ahşap ise ahşap boyaları ile dilediğiniz renge boyayarak şık saksılar elde edebilir içerisini rengarenk çiçekler ile bezeyerek evinizin en güzel köşesinde sergileyebilirsiniz. El emeği ile yapılmış ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir. Kadınlar evlerinde sadece onlara özel bir takım parçalar olmasına bayılırlar. Bu yüzden sizde el becerileriniz ve hayallerinizi kullanarak evlerinize şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Saksı süsleme çeşitleri arasında son zamanlarda çok fazla rağbet gören modellerden biri de halat veya suple ipleri ile süsleme tekniğidir. Halat gibi kalın iplikler ile saksınızın çevresini süsleyebilir, kaplayabilirsiniz. O şekilde kullanabileceğiniz gibi halatı boyayarak da kullanabilirsiniz.

Saksılarınızı çakıl taşları ile kaplayarak şık ve orijinal bir hava katabilirsiniz. İçerisine en sevdiğiniz çiçekleri yerleştirerek evlerinizin veya balkonlarınızın en güzel köşesine koyabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ