Farklı bahar çiçeği lif modeli yapımı

Farklı bahar çiçeği lif modeli yapımı

Farklı bahar çiçeği lif modeli yapımı çiçek teması uygulanmış harika görselliği olan lif modeli çeyizlik ve siparişler için model arayanların beğenisine sunuyoruz. Papatya taban üzerine bahar çiçekleri uygulanmış renk detayı çok olan güzel lif örneğidir. Bir çok bir arada kullanıma uygun olan lif çalışmasıdır. Elinizde hangi renk lif ipi varsa kullanabileceğiniz modeldir. Renk uygulaması sizlerin tercihine kalmıştır. Detaylara ulaşmak için video anlatımı izleyerek örneği uygulayabilirsiniz.

Farklı lif örnekleri için sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz. Tasarım lif örnekleri. yeni lif modelleri ve takım lif çalışmaları geniz örnek seçeneği ile siz değerli takipçilerimizin beğenisinde olmaktadır.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar sayfamızda en yeni örnekleri bulabilirler. Video anlatımlı lif örnekleri kolay lif modelleri için yazımızın içindeki linke tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Farklı bahar çiçeği lif modeli yapımı

6 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi kullanabilirsiniz.

İnci kullanımı

Makas

6 Dilimden papatya taban yapılmıştır.

Yıldız tekniği ile örülmüştür.

Süsleme için bahar çiçekleri kullanılmıştır.

7 Zincir ile halka yapalım içine aralarda 3 zincir çekip 6 fıstık yapıyoruz. İkinci sırada üçlü fıstık yapıp dilimleri oluşturuyoruz. Arttırma tekniği ile dilimler ortaya çıkmaktadır. Detaylar için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı bahar çiçeği lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ