Farklı çilek lif modeli yapımı

Farklı çilek lif modeli yapımı

Farklı çilek lif modeli yapımı lif sevenler için harika çilek lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Görselliği güzel olan yapılışı oldukça kolay olan lif modelini severek yapmanız ve çeyizlerde yerini alması diliyoruz.

Tığ işi örgü modellerinin en çok yapılan lif modelleri olmaktadır. Çeyiz ve sipariş alan hanımlarımızın yaptığı el işleri vazgeçilmezi diyebiliriz. Yeni tasarımlar, farklı modeller ve her kesime hitap eden lif örnekleri bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olması siz değerli takipçilerimize oldukça kolaylık sağlamaktadır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Farklı çilek lif modeli yapımı

İki renk ip tercih edilmiştir.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak yedi zincir çekerek başlayalım ve halka oluşturalım halka içine aralarda bir zincir çekip toplamda on fıstık yapalım.

İkinci sırada aynı noktaya üçlü fıstık yapalım aralarda bir zincir tek üçlü fıstık yanyana dört üçlü fıstık devamında çift üçlü fıstık tekniği uygulanmıştır.

Model arttırma tekniği ile devam etmektedir. Detaylı yapım aşaması için video anlatımı izleyerek modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı çilek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ