Canım Anne

Farklı lale bahçesi lif yapımı

Farklı lale bahçesi lif yapımı

Farklı lale bahçesi lif yapımı görselliği çok güzel olan yeni lif modelini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Detaylı video anlatımlı olması modeli kolaylıkla yapmanıza yardımcı olacaktır. Günümüzün en çok uygulanan el işi yapımında ilk sırada lif örnekleri yer almaktadır. Örnek seçeneğinin çok olması, yeni modeller ve yapılışları video anlatımlı olması her kesimin ilgisini çekmektedir. Youtube kanallarına hanımlarımız video paylaşımları modellerin anlatımı ile yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlamaktadır.

Lale bahçesi lif yapımı çeyizlik lif örneklerinin favorisi olacaktır. Özellikle çiçek teması sevenler için lale görselleri modele çok yakışmaktadır. Lif örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yazı içindeki linke tıklayarak kolaylıkla birçok modele ulaşmanız mümkündür.

Farklı lale bahçesi lif yapımı

Lif ipi istediğiniz renk seçimi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız örgü tekniği ile çalışılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak altı zincir ile halka oluşturalım ve halka içine toplamda altı fıstık yapıyoruz. Aralarda iki zincir çekiyoruz. İkinci sırada iki zincir aralarına üçlü fıstık yapıyoruz ve dilimlerin oluşmasını sağlıyoruz. Arttırma yaparak üçlü fıstık tekniği ile dört sıra aynı işlemi uyguluyoruz.

Devamında her dilimi ayrı çalışarak eksiltme işlemi uyguluyoruz. Altı dilimi tamamlayıp taban modelini bitirmiş olacağız. Yeşil renk ip ile kenar detayını ve sap kısmını uyguluyoruz. Renkli ip çalışması ile laleleri yapıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lale bahçesi lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ