Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı görsel çizgileri oldukça güzel olan yapımı kolay lif kategorisi uyan lif modelidir. Kolay lif modeli arayan arkadaşlarımızın beğeneceği lif modelini video anlatımlı izleyerek uygulamak oldukça fayda sağlamaktadır.

Kutu tekniği lif çalışmaları kare lif modellerinde sıkça uygulanan teknikler arasında yer almaktadır. Görsel içeriğine farklılık katarak lif modeli hazırlayıp youtube kanallarına yükleyerek abonelerine sunun arkadaşlarımız lif modellerine ilginin ve el işlerinde lif modellerin tercih edilmesine etken olmaktadır.

Son zamanların en sıkça uygulanan el işi modellerin arasında ilk sırada lif modelleri olmaktadır. Kızlarımızın çeyizlerinde lif modelleri vazgeçilmeyen el işleri arasında olmaktadır. Takım lif modelleri, tasarım lif ve damat lif seçenekleri sıkça uygulanan liflerin arasında yer almaktadır. Sitemizde en yeni ve tasarım lif örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak örneklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı

Yeni kolay kutu tekniği lif modeli yapılışı

Lifimizin yapılışı için 2 renk lif ipi kullanıyoruz.

İstediĞiniz iki uygun renk ile yapabilirsiniz.

Lifimizin yapılışı için ilk önce beyaz ipimizle 4 fıstıktan oluşan bir kare yapıyoruz.

Fuşya rengimizle 5 fıstıklı kutu tekniği yapıyoruz. Daha sonra etrafından bir sıra beyaz bir sıra fuşya ile 5 sıra örüyoruz aralarına tekrar bir sıra beyaz bir sıra Fuşya örülüyor her sıra başına ve sonuna birer fıstıkla pıtırcık yaparak tamamlıyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi  ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Lif perisi arzu youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Farklı yeni kutu tekniği kare lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ