Evden Çalışanlara Feng Shui Dekorasyon Önerileri

Evden Çalışanlara Feng Shui Dekorasyon Önerileri

Feng Shui dekorasyon ev içerisinde görsel dengeyi oluşturabilmenizi sağlar. Böylece odaklanma sorununuzun çözülmesi aşamasında tercih edilen bu dekorasyon tarzı, covid-19 sebebiyle evlerinden çalışması gereken sizler için mükemmel bir tercihtir.

Canimanne.com sitemizde yer alan dekorasyon önerilerden yararlanarak siz de kendi yaşam alanlarınızı zevkinize, tarzınıza ve beğenilerinize göre dekore edebilirsiniz. Sitedeki yazılardan biri olan Evde Kitaplık Nasıl Yapılır? Evde Kitaplık Yapılışı konumuzla boş zamanlarınızı en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. Bizi sosyal medyadan ve Canımanne YouTube kanalımızdan takip ederseniz bütün paylaşımlarımızı hemen görebilir ve sizlerde deneyebilirsiniz.

Feng Shui Dekorasyon

Feng Shui Dekorasyon Önerileri Nelerdir?

Feng Shui dekorasyon ile evlerinizi dizayn ederken içerisinde bulunduğunuz yılın olumlu yönlerine de dikkat etmelisiniz. Örneğin şuanda içerisinde bulunduğumuz yıl bereket yılı olarak kabul edilir. Feng Shui dekorasyon önerileri arasında yer alan önemli bir konu ise 2020 yılının bereket yönleri batı ve kuzeybatıdır. Eğer çalışmanızda bereket istiyorsanız batı ve kuzeybatı yönlerini kullanmalısınız. Başarı amacıyla kullanmak istiyorsanız dekorasyonuzu kuzey ve doğu yönünde yapmalısınız.

Feng Shui Dekorasyon Nedir

Feng Shui Dekorasyon Evlere Nasıl Uygulanır?

Feng Shui dekorasyon evlere uygulanırkenkullanacak kişi sayısı önemlidir. Bu dekorasyonu tek başınıza kullanacaksanız çalışma alanınızı kapı girişinden uzak tutmalısınız. Fakat çalışma alanını iki kişi kullanacak iseniz çalışma masasının bir tanesini kapı girişine yakın dizayn etmelisiniz. Çalışma alanınız ile yatak odanızı birbirine dahil etmeyiniz. Orası dinlenme alanıdır. Aynı zamanda iletişimin yoğun yaşandığı alanları da çalışma alanlarınıza dahil etmeyiniz. Feng Shui dekorasyon uygulanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise çalışma masanız kapı ve pencereyi görmelidir. Bununla birlikte sırtınızı da duvara yaslamalısınız. Eğer sırtınızı yaslama konusunda sorun yaşıyorsanız odanızda bulanan bir kitaplığı da tercih edebilirsiniz.

Feng Shui Dekorasyon Önerileri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ