Fıstıklı kenar tığlama modeli

Fıstıklı kenar tığlama modeli

Fıstıklı kenar tığlama modeli İster lif modellerinde isterseniz battaniye kenar oyası olarak uygulanabilmektedir. Yapılışı kolay olmakla birlikte pek çok örgü kenarına tercih edebilirsiniz.

Tığ işi kenar oyaları, örgü modellerinde sıkça aranan örnekler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda halihazırda yıllardır kullanılan modellerin yanısıra yeni tığlama teknikleri de gelişmektedir. Yapacağınız her örgü tığlaması muhakkak sitemizden ve kanalımızdan tercihleri gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Her konuda ve her türlü örgüde olduğu gibi farklı tığ işi kenar tığlama örnekleri de sitemizde mevcuttur. Sitemizi ziyaret ederek birçok model ve anlatıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her kesime hitap edebileceğimiz örgü modellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Farklı modeller ve anlatımları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız. Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Fıstıklı kenar tığlama modeli yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ