Kalpli yuvarlak lif modeli yapılışı

Lif modelleri anneannelerimizden miras bir örgü türü olsa da , günümüzde sık kullanılan sosyal medya ve kolayca paylaşılan modeller sayesinde epeyce gelişmiş ve modeller çoğalmıştır.

Kalpli yuvarlak lif modelimiz hem güzel hem kullanışlı olmasıyla göz doldurmaktadır. Kalp motiflerini iki ayrı renkte hazırladık ve kenar kısımlarını beyaz ipimizle tamamladık. İsterseniz sadece iki renkle hazırlayabileceğiniz gibi her bir parçayı farklı renkte hazırlayarak hem kalan ipleri değerlendirebilir, hem de daha rengarenk bir lif hazırlayabilirsiniz.

Bu güzel ve yeni modeli çeyizler için hazırlayabilirsiniz . Siparişler alarak satış yapabilirsiniz. Hediyelik olarak ve takım halinde de hazırlayabilir , güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca sitemizden bunun gibi birçok modele ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

Bundan sonraki çalışmalarımızda görüşmek üzere… Hoşçakalın…

Kalpli yuvarlak lif modeli yapılışı
yuvarlak kalpli lif modeli
yuvarlak kalpli lif modeli
blank
kalpli yuvarlak lif
blank
yuvarlak kalpli lif modeli yapılışı
blank
yuvarlak kalpli lif modeli yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ