Fiyonklu yuvarlak lif yapımı

Fiyonklu yuvarlak lif yapımı çeyizler için oldukça güzel olabilecek harika lif modeli sizlerin beğenisini beklemektedir. Fiyonk detaylı yuvarlak lif yapımı oldukça kolay olan lif örneği çeyiz ve sipariş alan arkadaşlarımızın favorisi olacaktır.

Özellikle yuvarlak lif modeli sevenler ve arayan hanımlarımız için fiyonklu lif örneği yapılışı video anlatımlı olarak sizlerin kolaylıkla yapmanızı sağlayacaktır.

farklı ve güzel lif örnekleri için linkimize tıklamayı unutmayınız. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Fiyonklu yuvarlak lif yapımı

Malzemeler

İki renk lif ipi

Açık krem, Pembe

Makas, 8 numara tığ

Yapımı: Yıldız tekniği ve Kutu tekniği

Yapılışı: Yuvarlak bir taban örüp üstüne süs ekleyip güzel bir model lif yapıyoruz. İlk olarak altı fıstıkla başlayıp altı dilim hallinde pembe renk ile artırarak 6 sıra örülür. İki sıra açık krem ile örülür İki sıra da pembe ile dolanıp ördük.

En son açık krem ile hem değişiklik olsun diye hem kenar oyası olsun diye farklı bir aynı noktaya batarak yarım ay şeklinde ördük.

Üstüne süs için uç uca uzunca tek fıstıkla örerek üstüne iki sıra kutu tekniği örülür.

Kenarını ince olsun diye örümcek yada zincir çekip kenar örülür. Fiyonk şekli verilir. Fiyonk şekli verilen süslemeyi ördüğümüz yuvarlak taban üstüne tutturulur. Ve kolay bir şekilde öreceğiniz bir lif modeli olur . Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Fiyonklu yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ