Gardırobunuzu Düzenlemek İçin 8 Harika Fikir

Gardırobunuzu Düzenlemek İçin 8 Harika Fikir

Gardırobunuzu Düzenlemek İçin 8 Harika Fikir

Gardırobunuz ne kadar uğraşırsanız uğraşın yeterince düzenli olmuyor mu? Şimdi sizler için gardırobunuzu daha düzenli yapmak için harika fikirler sunacağız. Bunlara dikkat ederek sizlerde daha düzenli gardıroplara sahip olabilirsiniz.

gardirobunuzu-duzenlemek-icin-8-harika-fikir

  • Yorgan yüzlerini, çarşafları, yastık kılıflarını gelişi güzel yerleştirmek yerine, onları takımı olan bir çift yastık kılıfı içine yerleştirerek gardırobunuza koyabilirsiniz. Böylelikle daha düzenli olacaktır.
  • Kırışmayacak olan elbiselerinizi rulo yapıp, dik şekilde çekmecelerinize yerleştiriniz. Böylelikle hem yer tasarrufu yapmış olur hem de daha düzenli bir çekmeceye sahip olursunuz.
  • Mutfakta kullandığınız mini meyve sepetlerinizi gardırobunuz içinde tercih edebilirsiniz. İçine çoraplarınızı veya küçük eşyalarını yerleştirebilirsiniz.
  • Kıyafetleriniz çok ama gardırobunuz darsa ve asacak askı yerinde sorun yaşıyorsanız plastik zincirleri kullanabilirsiniz. Askıları plastik zincirlere geçirerek yer tasarrufu yapabilir, daha düzenli olabilirsiniz.

gardirobunuzu-duzenlemek-icin-8-harika-fikir

  • Havlu, kemer ve şalları yerleştirmek, katlamak oldukça güçtür. Ufak bir dokunuşla bile alt olur, bozulur. Bunun için bu materyallerinizi PVC borularının içine yerleştirebilir, boruları havuz olarak kullanabilirsiniz.
  • Kullanmadığınız buz kapları varsa eğer onları takılarınızı ve küçük eşyalarınızı yerleştirmek için çekmeceye koyabilirsiniz.
  • Ayakkabılarınızı gelişi güzel koymak yerine ya kutularla ya da PVC boruları içine yerleştirdikten sonra gardırobunuza koyabilirsiniz.
  • Şort ve pantolonlarınızı duş perdesi kancalarına takarak yerleştirebilirsiniz. Böylelikle daha düzenli görünecektir

gardirobunuzu-duzenlemek-icin-8-harika-fikir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ