Gökkuşağı kese lif yapımı

Gökkuşağı kese lif yapımı çeyizlik ve hediyelik renkli şık bir lif modeli siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir. Yapılışı kolay olan vede kalan iplerinizi değerlendire bileceğiniz güzel bir lif örneğini severek uygulaya bilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde farklı bir lif modeli olacağını düşünüyoruz. Elinizde az az kalan iplerinizi değerlendirmek adına güzel lif modelimiz olan Gökkuşağı lif modelini siparişlerinize katabilirsiniz. Yeni ve farklı lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Gökkuşağı kese lif yapımı

Gökkuşağı kese lif tasarım uyarlaması (Muhteşem Lifler Aittir)

3 Numara tığ tercihi

Rengarenk artan ipler ve ana renk olarak beyaz artan ipleri değerlendirmek için HARİKA bir fikir..süper bir alternatif olacak bir lif modeli sizleri bekliyor.

Önce minik mil üçgenler yapılıyor sonrası üçgenler birbirine ekleniyor. Ortaya harika bir çiçek fıstıklardan oluşan bir bağcık bu bayram gününde rengarenk bayram şekerleri gibi harika bir model yaza ve çeyizlere damgasını vuracak bir model takım lif uyarlamasına çevirdim uzun lif ve mini yüz lifi de tasarladım. Bir önceki videolarım da bunları bulabilirsiniz. Yapacak herkese kolay gelsin

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gökkuşağı kese lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Muhteşem lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ