Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı

Gökkuşağı lif modeli yapılışı modelimiz oldukça kolay olan ve görselliği güzel olan bir örnek olduğunu düşünüyoruz. Kalan iplerinizi kullanarak farklı tonlarla uygulayabilirsiniz. Yada yeni ip seçimi ile gökkuşağı renklerini uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Birbirinden güzel tasarımlar, takım lif örnekleri ve kare, uzun, yuvarlak modelleri bulunmaktadır. Nişan bohçalarında yerine alan lif örnekleri damat lif modelleri de oldukça beğenilmektedir.

Lif modelleri video anlatımlı olması hanımlarımızın tercihini arttırmaktadır. Özellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız için video anlatımlar yardımcı olmaktadır. Farklı güzel ve yani lif örneklerimiz için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı

Gökkuşağı lifin yapımı için lif ipi ve tığ yeterli
Modeli 20 fıstık üzerine kuruyoruz.
Her sırada renk değiştirerek ikili fıstık ve araya 2 zincir şeklinde örüyoruz.
Modelin kenarları düzgün dursun diye sıra başında zincir sonun ise Trabzan yapıyoruz.
En son kenar oyası dönüp bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Gökkuşağı Lif Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

Örgü sevdası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ