Güllü Dantel Masa Örtüsü Şaması

Güllü dantel masa örtüsü şaması ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Dantel modelleri ve yapılışları kültürümüzün parçası olmaktadır. Şemalı dantel masa örtüsü yapılışı aradığınız örnek tercihinde olabilecek güzel model olduğunu düşünüyoruz. Şemayı inceleyip modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yapılışında boyutunda değişiklik ve farklılık katmak sizlerin uygulamanıza kalabilir. Gül detaylarını sadece köşe kısımlarında uygulanabilir. Çok dantel uygulayan hanımlarımız dantel örneklerini farklı ve güzel uygulamayı pratik şekilde yapmaktadırlar.

Dantel yatak örtüsü, mutfak peçeteleri, havlu kenar kısımları çeyizlerde olmazsa olmazlardan, yeni gelin evlerinde evin bütün kısmı örtü olarak dantel örtüleri ile süslenmektedir. Kare masadan, yuvarlak masaya, şömen tablosu günün model dantelleri arasında yer almıştır. Takım dantel örnekleri de annelerimizin tercihleri arasında yer almaktadır.

Özellikle genç kızlarımızın çeyizleri için dantel yapımı oldukça önemli olmaktadır. Dantel modellerinin bir çok modeli çeyizlerde bulunmaktadır. Dantel yapımı köy yerleşimde şehir kısmına göre daha çok çeyizler için yapılmaktadır. Dantel masa örtüsünden, çarşaf kenarı, oda takımlarının bir çok örneği yapılmaktadır. Sayfamızda dantel örnekleri oldukça geniş örnekler sahiptir sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz model ve örneklerini bulabilirsiniz. Havlu dantel kenar modelleri video anlatımlı olarak sayfamızdan izleyerek uygulayabilirsiniz. Ayrıca boncuklu yatak odası takımı, supla modeli ve namaz takkesi modelleri video anlatımlı olarak bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Dantel, tığ işi, dantel tığ işleri, dantel masa yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Güllü Dantel Masa Örtüsü Şaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ