Güllü papatya lif modeli yapılışı

Güllü papatya lif modeli yapılışı

Güllü papatya lif modeli yapılışı farklı lif modelleri ile yine sizlerin karşısındayız. Güllü papatya lif modeli renklerin uyumu ile çeyizlik lif arayanlar için harika bir model olacaktır.

Lif modelleri en sevilen el işleri olarak yerini almaya devam ediyor. Farklı, güzel, şık birbirinden muhteşem lif örnekleri yapılmaya devam ediyor. Hanımlarımız için hem hobi hem de kazanç getiren iş diyebiliriz. Herkesin emeğine sağlık dileklerimi iletiyorum.

Çeyizlik yapılacak en güzel lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni, kolay, kare, uzun, kese modelleri mevcuttur. Yapılışları video anlatımlı olarak yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça faydalı olacaktır. En yeni ve güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Güllü papatya lif modeli yapılışı

Güllü papatya lif yapılışı
Lif modeline 3 renk lif ipi kullanılıyor.

Zemin beyaz yaprakları yeşil ve gülleri için kırmızı ip tercih ettik,

2 Numara silikon saplı tığ kullanımı siz elinize yatkın bir tığ kullanabilirsiniz.

Lif modeline 3 lü yıldız tekiyle örüyoruz beyaz ipimizle sihirli halkayla başlıyoruz içine 6 fıstık yapıp ilk sırayı tamamlıyoruz 2 sırada artırma tekniği kullanıyoruz 3 sırada yeşil renkle yapraklarımızı yapıyoruz 4 sırada yapıp bitiriyoruz her yaprağımızı ortasına güllerimizi yapıyoruz bu yaptığımız motiften 7 tane yapıyor ve bunları kırmızı iple motiflerimizi birleşiyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Güllü papatya lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

https://youtu.be/UInfdHFdrbY
Lifperisi arzu kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ