Günebakan lif modeli yapılışı

Günebakan lif modeli yapılışı taban üzerine yapılan çiçek detaylı harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri günümüzün en yapılan ve tercih edilen el işleri arasında yer almaktadır. Yeni tasarımlar, yeni modeller, uyarlamalar ve içeriği geniş olan en güzel el işleri arasında yer almaya devam edecektir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde en güzel lif modelleri yapılmaya devam etmektedir. Nişan bohçalarında yer alan lif modelleri damat lif örnekleri oldukça tercih edilmektedir. Sayfamızda lif modelleri oldukça geniş sayıya sahiptir. Yeni ve farklı bir çok örneğe ulaşabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Lif çalışmaları video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça faydalı olmaktadır. Bir çok modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Günebakan lif modeli yapılışı

Yapımı tekli fıstık tekniğidir.

Taban hazırlayarak başlanan lif modelidir.

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapımı için 4 renk lif ipi yeterli
Zeminden başlayarak örülüyor orta kısımdan itibaren belirli arttırmalar yaparak örüyoruz.
Kenar oyasını dönüp yeşil renk ile dal uygulamasını yapıyoruz
En son çiçekleri örüp dikiyoruz. Detaylı yapılışı için video an

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Günebakan lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ