Güneşin kalbi yuvarlak lif yapımı

Güneşin kalbi yuvarlak lif yapımı çeyizlik model olarak tercih edebilirsiniz. farklı renk tonları ile uygulayabilirsiniz. İsterseniz her kalbi farklı renk tonu olarak seçebilirsiniz.

Lif modelleri el işleri arasında en çok yapılan el işleri olmaya devam etmektedir. Tığ işi olan lif modelleri bir çok arkadaşımızın yaptığı el örgüleridir. Hobi ve satış olarak yapılan lif örnekleri sayısız modeli bulunmaktadır. Bu modeller kare, uzun, kese, oval, takım lif modeli, elbise lif modeli, farklı detaylı lif modelini sayfamızda sizler için sunmaya devam etmekteyiz. Modellerimize ulaşmak için linke tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Güneşin kalbi yuvarlak lif yapımı

Malzemeler İki renk lif ipi Beyaz, Sarı,

Makas, 8 numara tığ

Yapılışı yıldız tekniği

Yapılışı: Üç zincir çekip üstüne üç fıstık örerek başlanır artırarak toplam altı sıra örülür. Altı yan fıstık ikiye ayrılır üçünün üstünü oval şekli verilir diğer tarafta aynı şekilde örülür. Kalp şekli verilir. Kalp parçamızın her iki yan tarafı da beyaz ile örülür oval kısmı boş bırakılır. Beyazın üstü sarı ile örülür. Ve bu parçadan altı tane örülür. Altı kalp parça motifimizi birbirine sarı ip ile zincir ile eklenir. Eklendikten sonra lif iki tarafı da aynı olur orta kısmına bir puf çiçek örülür her iki tarafına da aynı çiçek tutturularak lifi bitirmiş oluruz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Güneşin kalbi yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ