Halkalı kese lif yapımı

Halkalı kese lif yapımı

Halkalı kese lif yapımı

Halkalı kese lif yapımı yeni güzel tasarımlar arayanlar için harika ve kullanışlı kese lif modeli sizlerle banyomuzda aksesuar olarak sabunlarımızı koyabiliriz.

Çeyiz yapımı için değişik görselliği ile oldukça havalı olan lif örneğimiz, favoriniz olabilir. Farklı renklerde yapılabilir, beyaz oldukça örneğimizi gösterdiğini düşünüyorum. Ve renk seçimi sizlerin tercihlerine kalmıştır.

Lif modelleri el işlerinde olmazsa olmazlardan, lif yapımlarında tasarım oldukça önemli olurken, hanımlarımız çok güzel tasarım ve örnekler ortaya çıkarmaya devam ediyorlar, kendilerini kutluyorum.

Lif örnekleri bir çok çeşit, model, farklı yapılışları ve video anlatımlı olarak canimanne.com sayfamızda her geçen gün daha fazlasına yer vermekteyiz sizlerde istediğiniz lif modellerine ulaşmak için linkimize tıklamanız veya sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. En yeni özel lif örneklerinde tekrar buluşmak üzere şimdiden kolay gelsin. Beğenilerinizi ve paylaşımlarını bizlerden esirgemeyiniz. HOŞÇAKALIN

Halkalı kese lif yapımının detayları

7 Numara tığ kullanılmış,

2 Parçadan oluşmuştur modelimiz,

Parçanın birisinde ipleri içten yürüterek çiçekleri yapıyoruz.

Uzun olan parçanın üç kısımına plastik halka takıyoruz.

Kenar oyası olarak ponpon görümünde olan fıstıklardan, yaptığımız kesenin etrafından renkli kurdele geçirerek modelimizi bitiriyoruz.

           ⇓

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri yapılışı ve daha fazlasına ulaşmak için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Halkalı kese lif yapımının video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel kese lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.

Halkalı kese lif örneği

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ