Hayat Ağacı Kolye Yapımı

Hayat Ağacı Kolye Yapımı

Hayat ağacı kolye yapımı takımı yapımını seviyorsanız sizlere güzel iki model takı görselini beğeninize sunuyoruz. Takı modelleri hanımlarımızın kıyafetlerini tamamlayan en güzel aksesuarı olmaktadır. Giyimlerine şıklık katan kolye modelleri sevilerek kullanılmaktadır. Peki kolye ve farklı takı yapılışlarına ilginiz var mı ? takı yapımını uğraşmayı seven arkadaşlarımız hayat ağacı kolye ve polimer kil kolye yapılışını kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Takı aksesuar denilince aklınıza hangi takılar gelmektedir ? kolye dışında küpe, bileklik ve yüzük sizin en çok kullandığınız takılar hangileridir ? günümüzde bayanlar kadar erkeklerde takı kullanımı tercih etmektedirler deri bileklikler ve gümüş kolyeler oldukça genç arkadaşlarımıza yakıştığını düşünüyoruz. Eliniz takı tasarı için yatkınsa video izleyerek veya takı tasarım kurslarından yardım alarak uygulamak çok kolay sadece el becerisi kadar uğraşmayı sevmeniz yetecektir.

Polimer kil ile kolye yapımı

Küçük kolye aparat kullanımı

3 Renk hamur tercihi

İlk olarak siyah hamur ile orta kısma kabarık hamur şeklini verelim, devamında yeşil renk hamuru iyice inceltelim. İncelttiğimiz hamuru aparat yardımı ile siyah hamur üzerine yerleştirelim. Çiçek kısmı ve taş detaylarını yerleştirip kolye tasarımını bitiriyoruz. Video anlatımı için link bırakıyorum tıklayarak izleyebilirsiniz.

Polimer kil ile kolye yapımı için linke tıklayabilirsiniz.

Takı yapımı, kendin yap  hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Hayat Ağacı Kolye Yapımı

Ağaç kolye ucu, biraz tel ve birkaç cam boncukla harikalar yaratmışlar.  burada tüm yapım aşamaları anlatılmış…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ