Mutfak Peçetesi Modelleri

Mutfak Peçetesi Modelleri

Mutfak peçetesi modelleri günlük hayatımızda kağıt peçeteler kullanımı daha çok olsa da dantel peçetelerde özel günlerde kullanımı şık ve ağır olarak sofralarımızı süslemektedir. Mutfak peçeteleri dolap iç kısımlarında örtü olarak kullanımı tercih edilmektedir. Kumaş ve örnek seçimi farklı olarak özellikle dolap mutfak peçeteleri uygun kumaşlar seçilerek piko yapımı tercih edilmektedir. Çeyiz işleri yapan arkadaşlar kumaş detaylarını çok iyi bilmektedirler. Önceki yıllarda takım olarak peçete ve perde yapımı ve masa örtüsü takım olarak uygulanırdı. Masa serisi içinde ayrı model seçimi yapılmaktadır. Genellikle uç köşe örülüp kumaşa dikim yani piko yapılmaktadır. Hazır mutfak peçeteleri leke tutmayan kumaş peçeteler kullanımı daha çok yaygındır. Zaman ve vakti olmayan çalışan anneler bir çok çeyizinde olan örtü ve dantel modellerini kullanımı vakit aldığı için kenarda beklemektedir. Doğal olarak dantel yapımı da eskiye bakarak azalmaktadır. Dantelsiz olmaz diyen hanımlarımız içinde yazımızın içinde peçete uç kısım modellerinin görsellerini beğeninize sunuyoruz.

Sitemizden farklı dantel modellerine bakabilirsiniz. Sizin tarzınıza uyan model seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Mutfak peçete modeli yapacak olan arkadaşlarımız uyumlu renk seçimi tercih ederlerse daha güzel görünüm sağlayacaklardır. Mutfak dolap içinde düşünüyorsanız dolap renk uyumuna yakın kumaş ve dantel ip seçimini yapabilirler. Sadece servis için peçete yapımı olacaksa beyaz olması leke oluşumu çıkarmak açısından daha iyi olacaktır. Renkli kumaşlar içinde leke çıkartıcı ürünlerde bulunmaktadır. Seçim kişinin beğenisine kalmıştır.

Dantel örnekleri, çeyizlik dantel modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel yapılışları için sitemize bakabilirsiniz.

Mutfak Peçetesi Modelleri

blank

 

blank

 

blank

Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ