Hayat ağacı lif modeli yapımı

Hayat ağacı lif modeli yapımı görselliği oldukça güzel olan çeyizlerin favorisi olabilecek harika lif modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı tekrar düzenlenip sizlerin kolayca yapabileceğiniz bir şekilde hazırlanmıştır. Tüm detaylarını video anlatımında bulabilirsiniz.

Lif yapımı çeyizler kadar sipariş alan arkadaşlarımız içinde önemlidir. Lif modelleri ve yapılışları çeyizleri süslerken hanımlarımız içinde ev bütçesine kattı olmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız için hayat ağacı lif modeli bol siparişler alacak model olacağını düşünüyoruz. Farklı lif örnekleri için sayfamızı veya linke tıklamayı unutmayınız. Yeni lif yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Hayat ağacı lif modeli yapımı

Hayat Ağacı lif modeli

Örgü sevenler bu modelimiz hayat ağacı lif modeli daha önce yapılanlar bütün olarak yapılmıştı şimdi birlikte motifler halinde öreceğiz lif modeline 3 renk lif ipi kullanıyor. Zemin beyaz yaprakları yeşil ve gülleri için Pembe kullandım sizler isteğiniz renk yapabilirsiniz. Lifimiz 3 büyük motif ve 5 küçük motiflerden oluşuyor motifler tamamlandıktan sonra sırasıyla ekleyerek lifimizi tamamlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyrek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Hayat ağacı lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/nCep34-ATWM
Lifperisi arzu kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ