Hello Kitty Sırt Çantası Yapımı

Hello Kitty Sırt Çantası Yapımı

Merhaba en güzel çanta yapılışı ile sizlerin karşısındayız. Hello kitty sırt çantası yapımı bayram yaklaşırken en güzel sırt çantasını küçük hanımefendiler için yapmaya ne dersiniz ?

Çanta modellerinin en güzeli diyebileceğim bir model olmuş buradan şerife gülün ellerine sağlık bize bu şık çantayı sunduğu için, kız çocukları için çanta detayı oldukça önemli severek kullanmaktadırlar. Sizlerde el emeğinizle daha ucuza yapabileceğiniz bir hello kitty çantasını video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hello kitty sırt çanta modelini farklı renk tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerine uygun olmasını sağlaya bilirsiniz. Veya aynı tonlarda uygulaya bilirsiniz. Kız çocukları olan annelerimiz bu sırt çantası yapmanızı tavsiye ediyorum ben çok beğendim yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin minikler en güzel günlerde kullanması dileğiyle, yeni video anlatımlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Hello Kitty Sırt Çantası Yapımı

4 Renk ip kullanılmıştır.

Bebe yünü tercih edilmiştir. Sizler istediğiniz ip tercihinde bulunabilirsiniz.

2.20 mm tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Elyaf veya boncuk elyaf tercihi

Modelimize ilk olarak büyük kısmından başlayıp 11 zincir çekelim ve 2 ci zincire batıp sık iğne yapalım. 9 sık iğne yapalım aynı yere 3 sık iğne yapalım. Daha sonra çektiğimiz zincirin diğer tarafına 8 sık iğne yapalım. Sonda tek zincir kalmakta içine 2 sık iğne yapalım toplamda 22 sık iğne olmuştur.

2. Sıra da 1 çift, 8 sık iğne, 3 çift, 8 sık iğne 2 çift toplamda 28 sık iğneye ulaştık,

3 Cü sırada arttırma yaparak aynı sık iğneye çift batıyoruz. Toplamda 34 sık iğneye ulaşıyoruz. 4 cü sıramızda
1 çift, 2 sık iğne, 1 çift , 10 sık iğne, 1 çift 2 sık iğne ( 2 kez tekrar et ) 1 çift , 11 sık iğne, 1 çift, 1 sık iğne bu sıramızda 40 sık iğneye ulaşıyoruz.

Bu şekilde arttırmalarla 40 sıra örüyoruz. Sonra bağcık deliklerini yapıp bu kısımı bitiriyoruz. Askı kısmını ve kapat kısmı ile hello kitty temasını yapıp dikişlerini yapıp çantamızı bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

Amigurumi, çanta ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Hello Kitty Sırt Çantası Yapımı VİDEO ANLATIM

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel çanta modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ