Çiçekli yuvarlak lif modeli yapılışı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapılışı puf çiçekli harika görünen lif modelimizi çeyizlik lifler arasına katabilirsiniz. Özellikle yuvarlak lif örnekleri tercihinizse severek yapabileceğiniz şık lif uygulaması sizleri beklemektedir.

Lif modelleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Kızlarımızın çeyizleri içinde en çok yapılan örgü modelleri arasında lif örnekleri yer almaktadır.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde çiçekli yuvarlak lif modelimiz sizler için oldukça sipariş getirebilecek bir lif örneğidir. Daha farklı lif modelleri arıyorsanız birbirinden güzel lifler sayfamızda mevcuttur. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

Yeni öğrenmek isteyen veya öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. İzleyerek uygulaya bilirsiniz. Veya ilk başlayanlar lif teknikleri video anlatımlarımız bulunmaktadır. Sizlerde istediğiniz bir çok lif modelini uygulaya bilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapılışı

Puf çiçekli yuvarlak lif yapımı

Modelimizi 6 numara tığ ile örülmüştür.

Ortadan puf çiçek yaparak başlıyoruz. 2. Sırada da bu puf çiçeğin her bir yaprağına bir puf çiçek yapıp bunları aynı zamanda birbirine de sabitliyoruz. Bir üst sıralarda ikili fıstıklar yaparak ilerleyip istenen büyüklüğe geldiğinde kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ