Hem Kolay Hem Şık Yuvarlak Lif Modeli

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan lif modelleri geçmişten günümüze kadar ulaşan kıymetli elişlerindendir. Yediden yetmişe herkesin severek ördüğü , kullandığı , hediye ettiği , torununa yeğenine örüp hatıra bıraktığı güzel bir değer simgesidir lifler.

Çocukluk yaşlarında elimize tutuşturulan tığlarla düz ve basit modellerde ördüğümüz lif örnekleri , şimdilerde çok farklı ve gösterişli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelişen teknolojinin sağladığı destekle, sosyal medya kullanan kadınlarımızın hem model paylaşma hem de birbirinden ilham alarak yeni modeller tasarlama imkanı artmıştır .

Bugün çeyizler için hem gösterişli hem de yapması çok keyifli bir model paylaşıyoruz. Modelimizin anlatımını detaylı olarak Filiz’in Elif’i YouTube kanalında bulabilirsiniz . Kendisine buradan güzel model ve anlatımı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sitemizde ve YouTube kanalımızda çok çeşitli ve farklı lif modellerini bulma imkanınız vardır. Özellikle istediğiniz bir model olursa bizlere Instagram sayfamızdan ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ayrıca anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum ve yapacak olanlara kolaylıklar diliyorum…

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ