Hem Sade Hem Şık Patik Modeli

Patikler, çeyizlerde en çok kullanılan, soğuk günlerde ayağımızdan çıkarmadığımız parçalardır. İki veya daha fazla şişle örülen modeller ya da tığ işi modeller çeyizlerde sergilenir. Bebek, çocuk ve yetişkinler tarafından sevilerek kullanılır.

Bugüne kadar birden fazla patik modelini sizlerle buluşturduk. Hem şiş ile örülen hem de tığ işi pek çok model anlatım sunduk. Bazı modelleri yaparken zorlansak da bazılarını yaparken hiç zorlanmadığımız gibi hem de keyif aldık. Sizlere yine tekrardan çok güzel tunus işi patik anlatımını beğeninize sunuyoruz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatımı ile sizlerle paylaştığımız patiği çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çeyiz hazırlıyorsanız sizin için güzel bir model olacağın düşünüyoruz.

Patiği yapımında kullanılan bütün ürünlere aşağı eklediğimiz video ile kolayca ulaşabilirsiniz. Orgu Hayatım Youtube Kanalına anlatımından dolay teşekkür ediyoruz. Yapmak isteye herkese şimdiden kolay gelsin.

Sitemizde bunun gibi patik modelleri ve daha fazlası mevcuttur. Göz atarak hoşunuza gidecek içeriklere ulaşabilirsiniz. Öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Hem Sade Hem Şık Patik Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ