Hızlı Zayıflama için Kivi Diyeti

İstenmeyen kilolar hepimizin ortak sorunu ve kilolardan mümkün olan en kısa sürede kurtulmak istiyoruz. Bunun için hızlı kilo verme yöntemleri ve yağ yakıcı kür tarifleri uygulayarak çeşitli diyetler yapıyoruz. Bunun yanı sıra dengeli beslenemeye dikkat ediyoruz. Hızlı kilo vermek için uygulayabileceğimiz meyve diyetleri ise hem kilo vermemizi hem de sağlıklı besinler tüketmemizi sağlıyor. Bu yazıda sizlere mucizevi bir meyve olan kivi ile yapılan diyet hakkında bilgi vereceğiz. Kivi diyeti son zamanlarda en çok tercih edilen hızlı zayıflama diyetleri arasında bulunuyor. Yazımızda bahsedeceğimiz adımları düzenli olarak 4 gün boyunca uygulamanız durumunda kivi diyeti ile dört günde iki kilo verebilirsiniz. Yalnız unutulmamalıdır ki, kivi diyeti sadece 4 gün süreyle uygulanıyor. Bu 4 günün ardından diyete devam etmek isterseniz 4 gün ara vermeniz gerekiyor.

Diyet listemiz ise şöyle:

Sabah kahvaltısı: 1 kase yağsız yoğurt ve 1 adet kivi den oluşuyor. Bunları ayrı ayrı tüketebildiğiniz gibi, küçük parçalar halinde doğradığınız kiviyi yoğurt ile karıştırarak da yiyebilirsiniz.

Ara öğün: 1 adet kivi

Öğlen yemeği : İstenilen bir sebze çorbası (1 kase) ve istenilen adette kivi

Ara öğün: 1 adet kivi

Akşam yemeği : 2 adet haşlanmış yumurta, 1 adet kivi ve bir porsiyon sebze yemeği tüketiyoruz. Eğer sebze yemeğini tercih etmeyenleriniz varsa, 100 gram kadar ızgara kırmızı et yiyebilirler. Ya da 4 gün boyunca dönüşümlü olarak sebze yemeği veya kırmızı et tercih edilebilir.

Yukarıdaki kivi diyeti listesinin düzenli olarak uygulanması haline fazla kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Diyet süresince asitli içeceklerden uzak durmalı, şekersiz çay tüketmeli ve bol su içmelisiniz. Egzersiz veya yürüyüş yapmayı da ihmal etmemelisiniz.

www.canimanne.com sitesindeki yemek tarifleri bölümümüz sizler için hazırladığımız yüzlerce sağlıklı yemek tarifi ile sizleri beklemektedir. Bu kategorimizi de ziyaret ederek diyetlerinizde yardımcı yemekler konusunda fikir edinebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarnızda sayfalarımızı paylaşırsanız daha çok kişinin bu içeriklerden faydalanmasını sağlamamamıza yardımcı olmuş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ