İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Videolu Anlatımı

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Videolu Anlatımı

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda canimanne youtube kanalımızda ve mobil uygulamamızda anlatımını yaptığımız 15 adet iğne oyası havlu kenarı modellerinin videolarını paylaştık.

İğne Oyası Havlu Kenar modelleri ve örnekleri günümüzde çeyizlik olarak kullanılmaktadır. Ayrıca çeşitli bölgelerde yöresel kültüre göre çok şık ve özel tasarımlı havlu kenarları yapılmaktadır. Tabi sadece havlu değil yazma kenar oyalarında kullanımı vazgeçilmezlerden olmaktadır. Zahmetli al işleri arasında yer alması fiyatlarının oldukça fazladır. Elinizden geliyorsa birçok modeli kızlarınızın çeyizine hazırlayabilir veya sipariş alabilirsiniz. Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız kolay modellerden başlayarak öğrenebilirler. Dantel olarak havlu kenar modelleri de günümüzde yeniden yerini almaya başladı.

İğne Oyası Modellerini sizlerin en çok beğendiği ve en güzel modelleri anlatmaya çalıştık umarız beğenirsiniz. Ayrıca videolar hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Hepinize kolay gelsin.

İğne oyaları, yazma kenarları, havlu kenarları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Videolu Anlatımı


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ