Canım Anne

Yeni İğne Oyası Modelleri

Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyası eskiden beridir yapılan el emeği ürünlerden biridir. Ancak günümüzde iğne oyası ile yapılan ürün çeşitliliği ve kullanım alanı oldukça artmıştır. Bununla beraber de birçok örnek ve model ortaya çıkmıştır.

İğne oyası modelleri oldukça çeşitlidir. Kullanım alanları gün geçtikçe ilerlemekte ve artış göstermeye devam etmektedir. İğne oyası ile yapılan yazmalar, havlular, fiskoslar, oda takımları, vitrin takımları, bohça kenarları hatta tespih ve takı süslemelerinde de son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.

Bunun yanı sıra kendine has motifleri ve örnekleri yer almaktadır. Tek renk iplik kullanılan basit, düz modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin kullanıldığı ağır ve zor modeller de bulunmaktadır.

İğne oyasının şıklığı ve zarifliği kadınların onlara yönlenmesini ve tercih etmesini sağlamıştır. İğne oyası örnekleri dokundukları yeri özel ve güzel hale dönüştürmektedir. Bunun içinde son zamanlarda bayanlar tarafından birçok üründe kullanılmaya başlamıştır. Eski ve yeni örnek, modellerin birleşmesi ile beraber şık, özgün modeller ile karşımıza çıkmayı başarmıştır.

Yeni iğne oyası modelleri arasında yine çiçek, yaprak motifleri ön planda yer almaktadır. Birden fazla rengin kullanıldığı şık modeller bulunmaktadır. İğne oyası ile yapmış olduğunuz parçaları daha şık bir hale getirmek için ise inci, boncuk gibi materyallerden destek alabilirsiniz. En yeni iğne oyası modelleri için sitemizdeki bulunan resimli, anlatımlı ve şemalı görselleri inceleyerek rahatlıkla fikir alabilir, dilediğiniz modeli seçerek yapmaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ