Çakıl çakmaktaş lif modeli yapımı

Çakıl çakmaktaş lif modeli yapımı çizgi film kahramanı temalı çocuk lif modeli arayanlar için güzel şirin lif modeli video anlatımlı izleyerek uygulamak çok kolay youtube kanallarında birbirinden güzel lif örneklerini bulabilirsiniz. Anlatımlı lif modelleri yeni öğrenmek isteyenler için oldukça fayda sağlamaktadır. Yeni tasarım lif arayanlar ve sipariş alan hanımlarımız için lif çalışmaları oldukça önemli olmaktadır.

Çeyizlik güzel lif modelleri arayanlar sitemizi ziyaret ederek güzel modellerimize bakabilirsiniz. Güncel lif örneklerini siz değerli takipçilerimizle paylaşmaya devam etmekteyiz. Çeyizlik lifler el işlerinin en başında gelmektedir. Kolay ve örnek seçeneği çok olması ilginin artmasında en etkili sebepler arasında olmaktadır.

Lif modellerine ilginin diğer boyutu aktif şekilde video anlatımlı olması gün içinde birçok lif örneği youtube bulmak mümkün fırsatı olmayıp yapamayan hanımlar sipariş vererek uygulatmaktadır. Bu durumda ev hanımlarına ek iş diyebileceğimiz durumdur. Emek veren herkesin emeği bol olsun..

Çakıl çakmaktaş lif modeli yapımı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız tekniği ile yapılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine fıstık yapalım, fıstık tepesine tekrar fıstık uç uca toplamda sekiz fıstık yapalım, son fıstık üzerine açık fıstık dibine açık ve karşısına açık fıstık birlikte kapatalım sıra sonuna kadar aynı üçerli fıstık yapalım, model üçerli fıstık yaparak yüz detayın görseli uygulana kadar arttırma ve eksiltme yaparak model istenilen işleme gelene kadar devam etmektedir. Detaylı yapım aşaması için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

İlmek aşkı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çakıl çakmaktaş lif modeli yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ