İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

Evimizdeki en önemli mekanlardan bir tanesi hiç şüphesiz banyolarımızdır. Banyo arındığımız, temizlendiğimiz, rahatladığımız, huzur bulduğumuz yerdir. Ve banyo olmazsa olmazlarımızdandır.

Havluların kenarlarına işlenen iğne oyaları, havluları harika bir görüntüye kavuşturuyor. Oldukça fazla modele sahip  iğne oyası havlu kenarı modelleri ile ister evinizde kendiniz için kullanın, isterseniz misafirlerinizi gelince çeyizinizden çıkartın, isterseniz de eşinize, dostunuza hediye olarak götürün. He anlamda çok kıymetli olan iğne oyası havlu kenarı modelleri inin seçkin alternatiflerine göz atalım.

Tam bir tasarım diyebileceğimiz iğne oyasını öğrendikten sonra, engin hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak farklı modeller çıkartma mümkün. İğne Oyası havlu kenarı modelleri iarasında çiçek desenli iğne oyası modelleri çok fazla tercih ediliyor. Çok tercih edilmesinin sebebi, zarif ve şık bir görüntü elde edilmesinden kaynaklı. Havlunuzun rengine yada havlu üzerine işlenmiş desenin rengine göre işlenmeye başlanan iğne oyası ile havlu, basit işlevinden çıkıp; harika bir tasarıma dönüşüyor. Üzüm taneleri iğne oyası, papatya iğne oyası, böğürtlen iğne oyası, limon taneleri iğne oyası diye çoğaltmamız mümkün. Genelde renkli iplikler ile işlenen meyve iğne oyasının görsel şölene dönüşmesini heyecanla bekleyen emekçi ve maharetli eller işini daha hızla yapıyor. Farklı ebadlarda işlenen çiçek motifleri de oldukça ilgi görüyor. İğne havlu kenarı modelleri iarasında papatya çok fazla ilgi görüyor. Bunun dışında, gül, lale, karanfil, kasımpatı gibi çiçek çeşitlerini sıralamak mümkün. Tek renk yapmak istemeyen hanımlara farklı alternatifler de sunuyor iplik dünyası. Tek yumakta rengarenk ipliği de üreten dantel iplikçileri hanımlara sunuyor. Ve gökkuşağı gibi rengarenk desenli iğne oyası havlu kenarı modelleri ide çıkartmak mümkün. İğne oyasının alternatifleri, katalog,sitemizden ya da hayal gücünüzün enginliği ile de doğru orantıda genişletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ