İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli Yapımı

İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli Yapımı

İki renkli tunus işi tuğla modeli yapımı kolay olan ve görselliği güzel olan tunus işi modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. İki renkli örgü modeli sevenler için farklı renk ip seçimi yapabileceği modeldir. Modeli bebek örgülerinde, battaniye yapımında kullanabilirsiniz. İsteğe bağlı renk seçimini çoğaltarak birkaç renklide çalışılabilir. Ayrıca sitemizde örgüye dair birçok örgü tekniği bulabilirsiniz.

İki Renkli Tunus İşi Tuğla Modeli Yapımı

Yapacağınız modele göre ip ve ip ve elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Model anlatımında ince bebe yünü ve 3 numara tığ kullanılmıştır.

Yapılışı: Model anlatımında zincir sayısı verilmemiştir. Uygulayacağınız modele göre zincir çekerek başlayalım her zincirden bir ilmek çıkartalım, sonrasında ilmekleri toplayıp sıra başına gelelim. Tunus işi uyguluyoruz. Üç sıra aynı şekilde örelim, üç sıra bitiminde diğer renk ile devam edelim ilk ilmek ikinci ilmek örüp ikinci ilmeğin altında ki iki ilmeği örelim toplayıp yukarı çıkalım, beş ilmek örelim arada ördüğümüz ilmek sayısını tek sayı olarak ayarlayalım, yine aynı şekilde örerek devam edelim ve ilmekleri çıkartalım, diğer renk ile üç sıra düz örgü örelim tekrar sonra model kurup devam edelim. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, şiş örgü, tığ işi örgü örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus İşi Tuğla Modeli Yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ