Dantel Modelleri

Dantel Modelleri

Modernleşen dünyada minimalizm evlerde de yerini alıyor. Sadelik ve doğallığın hüküm sürdüğü, pastel renklerin kullanıldığı ev aksesuarlarında nostaljik dokunuşlar her zaman olduğu gibi yine prim yapacak görünüyor. Siz de evinizde kendi el emeğiniz olan aksesuarları kullanabilir ve evinize küçük dokunuşlar yaparak yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Salonunuzda kullanacağınız şık bir dantel masa örtüsü evinizin havasını bir anda değiştirip sizi mutlu edecektir. Örtünüzü direk masanızın üstüne serebileceğiniz gibi mobilyalarınızın ya da koltuklarınızın kumaşına uygun renkte doğal bir kumaş masa örtüsünün üstüne de sererek farklı ambiyanslar yaratabilirsiniz.

İlerleyen zamanlarda oldu ki sıkıldınız masa örtünüzü az bir masrafla rahatlıkla yatak örtüsüne ya da perdeye çevirebilirsiniz. Boyutları uygun olmaz demeyin hemen. Çuval ya da benzeri doğal kumaşlar imdadınıza yetişecektir. Dantel modelleri ve bu olasılıklar aklınızın bir köşesinde dursun, biz yine masa örtümüze dönelim.

Örme aşamasında masa örtünüzü tek parça olarak örebileceğiniz gibi, irili ufaklı farklı boyutlarda pratik dantel örnekleri bulup, öreceğiniz motifleri birleştirerek de hazırlayabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze ve beğenilerinize kalmış. Çok detaylı klasik  bir model olmasın diyorsanız modası hiçbir zaman geçmeyecek sade ama örmesi bir o kadar hızlı ve kolay dantel örnekleri işinizi basitleştirecektir. Hanımlar gözünüzü korkutmayın, evinizi kendi el emeğinizle süslediğiniz o güzel günü düşünün.

Dostlarınız gözlerini sizin yarattığınız o güzel örtüden gözlerini alamayacak inanın. Üstelik masa örtüsü olarak dünyaya getirdiğiniz aksesuar ilerleyen zamanlarda, sizin yaratıcı dokunuşlarınızla belki bir yatak örtüsü, bir perde, bir elbise, bir tunik belki de bir çanta olarak şıklığını sürdürmeye devam edecek. Dantel masa örtünüz evinizdeki yerini almak için sihirli parmaklarınızın dokunuşunu bekliyor.

Anne çocuk kategorimizi de ziyaret ederek birçok bilgiye ulaşmanız mümkün. Ayrıca sayfa linklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bize destek olursanız seviniriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ