İki şiş patik modeli yapılışı

İki şiş patik modeli yapılışı şiş patik modellerini seviyorsanız en güzel ve kolay olarak yapılan patik modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Patik modelleri ve yapılışları kızlarımızın çeyizleri için fazlasıyla yapılmaktadır. İster şiş modeli veya tığ olarak yapılıyor. Canimanne.com sayfamızda bir çok patik modeli mevcut aradığınız bir çok örneğe ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak istediğiniz patik yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

Şiş örgü el işlerini seviyorsanız kolaylıkla yapabileceğiniz basit bir patik modeli yapılışı sizleri bekliyor.

İstenilen renk patik ipi veya istediğiniz ip seçeneği ile örebilirsiniz. Kıyafetlerinize uygun ip tercihi ile kombin ederek şıklığı yakalaya bilirsiniz. Özellikle ev gezmelerinde kış mevsiminde birbirinden güzel patik modelleri hanımlarımızın ayağında yarışmaktadır. Yeni güzel farklı patik modelleri ile sizlerle olmaya devam edeceğim. Tekrar görüşmek dileğiyle bizleri takip etmeyi unutmayınız hoşçakalın.

İki şiş patik modeli yapılışı

İki şiş patik modeli detayları ve yapılışı

İki şiş patik modeli

1 Adet patik ipi kullanılmıştır.

3 Numaralı şiş kullanımı.

6 Numara tığ kullanılmıştır.

Patiği 49 ilmekle başlanmış 5 sıra haroşa tekniği ile ördükten sonra model koyulmaktadır.

Modelli sıralar ayak tabanına kadar 13 tane haroşa iki taraflı sayısı 26 sıra gel git ördük. Ayak tabanına ise 7 sıra haroşa örüp bitirdim tığ kullanarak kesme işlemi yaptım. Dikişsiz iki şiş patik tamamladım. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşım beğeni oldukça önem taşımaktadır.

Çok farklı ip tercihi ile yapılan lif ipi ile yapılan patik modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

İki şiş patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ