Lif ipi ile yapılan bayan patik modeli

Lif ipi ile yapılan bayan patik modeli farklılık yaratmak isteyen hanımlarımız lif ipi ile patik yapılışı oldukça şık ve güzelini yapmak isteyenler için harika patik modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Patik modellerine yeni bir soluk olacağını düşündüğüm kızlarımızın çeyizine de çok yakışacağını düşünüyorsanız yapmanızı tavsiye ediyorum. Farklı lif ipleri renklerini kullanarak yapabileceğiniz patik yapılışı video anlatımlı olarak sizlerle buluşuyor.

Patik örnekleri araştırıyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Farklı bir çok modele ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kış mevsiminde el işleri oldukça fazla yapılmaktadır. Özellikle örgü, tığ işleri hanımlarımız vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız mutlaka vardır. Onlar içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Yeni farklı patik yapılışlarında tekrar birlikte olmak dileğiyle hoşçakalın.

Lif ipi ile yapılan bayan patik modeli

Lif ipi ile yapılan bayan patik modeli detayları ve yapılışı

İki şekilde kullanılabilen lif patik modeli

Kullanılan malzemeler

İki renk istenilen marka lif ipi,

5 Numara tığ (elinize yatkın olanı kullanabilirsiniz),

Makas

Model Yapılışı ise, 37 ayak numarası için uygundur.

6 Fıstıkla düz şekilde 10 sıra örüyoruz. 5 sırasını ise eksiltme yaparak bitiriyoruz. Modelimizin diğer tarafına da farklı renkle aynı sayılarda aynı işlemi yapıyoruz. Son olarak patik şeklini vermek için altından ve üst kısmından bilek yerine kadar tığ ile geçiyoruz. Yapacaklara kolay gelsin şimdiden..

Örgü, örgü ve el işleri, patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı patik modelimiz olan kahve çekirdeği patik yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Lif ipi ile yapılan bayan patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ