Kar tanesi motifli şal modeli yapılışı

Kar tanesi motifli şal modeli yapılışı oldukça şık duran görselliği ile dikkat çeken şal modeli yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Şal modelleri vazgeçilmeyen en sevdiğimiz el işleri arasında birinci sırada yer almaktadır. Hanımlarımız farklı tasarımlarla oldukça göz kamaştıran şal çalışmaları ortaya çıkartıyorlar.

Kızlarımızın çeyizi için oldukça fazla örülen şal modelleri annelerimizin tercihi olmaktadır. Kar tanesi şal modeli sizlerin favorisi olacaktır.

Kış ve mevsim geçişlerinde oldukça sık kullanılan şal modelleri, kır düğünlerinde, açık hava davet yemeklerinde omuza aldığımız kıyafetlerimizin en güzel tamamlayan aksesuarı şal olmaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız mevcuttur oldukça detaylı anlatımlı olaması sizlere fayda sağlayacaktır. İstediğiniz markada ipi tercih edebilirsiniz. Elinize yatkın tığ seçimi olmasında fayda var.

En güzel şal örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Kar tanesi motifli şal yapılışı

Kar tanesi motifli şal detayları ve yapılışı

Kar tanesi motifli şal modeli yapımı

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

Angora gold simli şal ipi kullanılmıştır.

Kar tanesini andıran. 6 zincir çekerek halka yaparak başlıyoruz. Halkanın içine aralarında 3 zincir olmak koşuluyla 6 fıstık yapıyoruz. Kar tanesini andıran motifler yapıyoruz. Bu motifleri köşelerden birbirine birleştiriyoruz. Artırmaları istenen büyüklüğe gelene kadar yapıp şalı bitiriyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri yapılışı, şal yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için beğeni ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Kar tanesi motifli şal modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel şal modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ