İki şiş patik modeli yapımı

İki şiş patik modeli yapımı

İki şiş patik modeli yapımı oldukça kolay olan ve şiş örgülerini sevenler için harika bir patik modeli ile sizlere merhaba diyoruz.

Havaların soğuması ile hanımlarımızın da el işleri yapılışları oldukça fazla olarak yapılmaktadır. Ev patikleri ev gezmelerinde oldukça fazla kullanılan kıyafet detayı olarak düşünüyorum. Farklı renklerde yapılışları ayağımızda oldukça şık durmaktadır.

Sizlerde sevdikleriniz için yaparak güzel hediyeler verebilirsiniz. El emeğinin değeri biçilmezdir. Patik yapıp sipariş alan arkadaşlarımız içinde bu modelimiz güzel olacaktır. Farklı modeller arıyorsanız canimanne.com sayfamızda istediğiniz modelleri bulabilirsiniz. Ziyaret etmeyi ve yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça kolaylık sağlayacaktır. İstenilen ip kullana bilirsin patiklik ip tercihi edebilirsiniz. İp kalınlığına göre şiş tercihi değişim sağlamaktadır. İp kalın veya ince olması ilmek sayısının değişimini etkileyecektir.

En güzel patik modellerinde, örgü yapılışlarında tekrar görüşmek dileğiyle, yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk getirmesi dileğiyle hoşçakalın.

İki şiş patik modeli yapımı

İki şiş patik modeli detayları ve yapılışı

İki şişli bot patik yapımı

37/38 ayak numara için uygundur ölçüsü

Normal patik ipi iki renk yeşil ve krem,

3 Numara şiş kullanımı.

Lastik ve haroşa tekniği ile örülmüştür. 58 ilmekle başlanan iki ters iki düz 14 sıra lastik iki renk kısmı örülmektedir.

Haroşa kısmını örerken örgümü ortalayıp krem renkle iki ilmek kenarından artırmalar yaparak yedi sıra haroşa ördüm.

Aynı işlemle 7 sıra da yeşil ile ördüm. Tekrar krem ile aynı işlemi yedi sıra ördüm. Son ayak tabanına gelecek kısıma yedi sıra hiç işlem yapmadan git gel yaparak ördüm. İkiye katlayıp diktim.

Örgü, örgüler ve el işleri, patik modelleri, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok seviniriz. Video anlatımlar için oldukça paylaşımlarınız önemlidir.

Tığ işi patik modeli için en kolay patik modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

İki şiş patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ederiz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ