Canım Anne

İkiz Bebek Bakım Önerileri

İkiz Bebek Bakım Önerileri

İkiz Bebek Önerileri

İkiz Bebek Sahipleri İçin Önemli Notlar

İkiz bebek sahibi olmak her ne kadar güzel bir duygu olsa bile, ikiz bebek bakımı bazen aileyi zorlayabiliyor. Normalde de evli çiftler kendilerini maddi ve manevi olarak hazır hissetmedikleri sürece bebek yapmamaları gerekirken, hazır hissedip te aynı zamanda ikiz bebek sahibi olmak, bazen işleri zorlaştırabilmektedir.

ikizler

İkiz bebek önerileri olarak öncelikle, her iki bebeğe de eşit davranılması gerektiği konusunda bütün aileleri uyarmak gerekir. Bir bebeğe diğerinden daha fazla ilgi gösterirseniz ve diğerini ilgisiz bırakırsanız, bu yanlıştır. Olabildiğince onların çevreyi algılayabilme yaşlarına gelene kadar eşit hareket etmeniz gerekmektedir.

ikiz-bebeklerin-bakimi

İkiz Bebekler İçin Neler Yapılabilir

İkiz bebeklerde malum bütün malzemeleri çift olarak almaktasınız. Elbette zaman geçtikçe bu durumlar değişecektir, fakat bazı ikizler öyle birbirlerine bağlıdır ki, biri bir şey istediği zaman diğeri de isteyebilmektedir veya biri istediği zaman, diğeri için de aynı şeyi isteyebiliyor.

ikiz-bebek-bakim-onerileri

İkiz bebek önerileri olarak verilebilecek bir diğer not ise, bebeklerinizin karakterini ve huylarını çok iyi öğrenmeniz gerekmektedir. Bazen kendiniz bile bebeğin huyunu tam bilmediğinizi anlayabileceksiniz, çünkü sizde onunla yeni tanışıyorsunuz.

ikiz-bebekler

Her Gün Çocuğunuzu Daha Fazla Tanıyacaksınız

Bu bir ikiz bebek önerileri değil, fakat unutmamamız gereken bir durum var ki, o da, her geçen gün kendi bebeğinizi veya çocuğunuzu daha fazla tanıyacaksınız. Hatta büyüdükçe yeni huylarını ve karakterlerini görebileceksiniz. Elbette siz büyütüyorsunuz ve beraber yaşıyor olabilirsiniz, fakat bazı huylarını ancak beraber yaşadıkça öğrenebilirsiniz.

ikiz-bebek-bakimi

Sonuçta çocuğunuzda kendi başına bir birey ve ona göre bir yaşantısı vardır. Dolayısıyla şunu unutmamak gerekir ki, kendi çocuğunuz olsa bile, onun hakkında öğrenmeniz gereken çok şeyler olacaktır. Elbette her zaman beraber yaşadığınızda her şeyini biliyor sanacaksınız, fakat sadece bunları hissettiğinizi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi