Değişik Havlu Kenarı Örnekleri

Değişik havlu kenarı örnekleri kenarı renk renk örgüler, danteller ile süslene  havlular çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadır. Havlu kenarlarının hazır olarak yapılıp, havlunun kenarına dikilerek satılanları olsa da elbette ki el emeği ile yapılan parçalar çok daha fazla kıymetli ve değerlidir. Sizlerde el becerilerinizi kullanarak birbirinden şık el emeği, el örgüsü havlu kenarları yapabilirsiniz.

Değişik Havlu Kenarı Örnekleri

El örgüsü havlu kenarı modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ işi örgü ile yapılan havlu kenarları olduğu gibi aynı zamanda iğne oyası ile yapılan örneklerde mevcuttur. Siz hangi el emeği, el örgüsü alanında daha başarılı ve bilgili iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

Havlu kenarı örnekleri arasında tek renk iplik ile sade ve düz şekilde örülen modellerin yanı sıra aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı daha ağır ve desenli havlu kenarı örnekleri de bulunmaktadır. El örgüsü, el işi konusunda eğer tecrübeli değilseniz basit havlu kenarı örneklerinden yaparak alıştırma yapabilirsiniz. El örgüsü konusunda iyiyseniz daha zor olan havlu kenarı örneklerini deneyebilirsiniz.

Değişlik havlu kenarı örnekleri arayanlar sitemizde yer alan görselleri inceleyerek karar verebilir ve örmeye başlayabilirler. Bu sezonda iki renk ile yapılan şık iğne oyalı havlu kenarları dikkat çekici olmaktadır. Bunun yanı sıra ise pul, inci ve boncukla süslenen, kurdele işi havlu kenarları da sezonun en çok tercih edilenleri arasındadır.

Havlu kenar örnekleri, çeyizlik havlu kenarı, dantel havlu kenarı iğne oyası havlu kenarları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı iğne oyası modeller içinde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ