İncili Taç Modeli Süsleme Yapılışı

Saç aksesuarlarında en çok kullanılan taç ve tokayı çocuğunuz için veya hediye için süslü bir taç yapabilirsiniz, bu videomuzda sizlere yardımcı olabiliriz. Tacı , tokayı , süslenmeyi her kız çocuğu çok sever. Biz de çocuklarımız için incili taç süsledik bugün. El yapımı taç modeli her zaman çok beğenilir her zaman bir değer farkı vardır bu sebeple sizlerde bu tacı yaptıktan sonra çıkarmak istemeyebilirsiniz.

Malzeme olarak bir adet tac teli ya da plastik olanlardan da kullanabilirsiniz. Beyaz veya renkli inci boncuklar . Bir de ip ve tığ gerekli. Kullanacağınız ipe göre tığ numarası tercih edebilirsiniz. Hem günlük kullanım için hem de düğün nişan bayram gibi özel günlerdeki kıyafetlerine uyarlanarak hazırlayabilirsiniz.

blank

Süslemesini videomuzda sadece üst orta kısmına yaptık. Fakat daha geniş alana uygulayabilirsiniz.. Ayrıca orta kısmına videodaki detay uygulayıp kenar kısımlarına da sık iğne yaparak, tacın tamamını da kaplayabilirsiniz.

Sitemize göz atarak çok farklı taç süsleme modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca el emeği pek çok toka yapımına da ulaşabilirsiniz.

Sizler için anlatımını yapmamızı istediğiniz modeller olursa da videonun yorumlar kısmından belirtebilirsiniz. Her türlü istek görüş ve önerileriniz için kıymetli yorumlarınızı bekliyor olacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ