Mobilyadan Japon Yapıştırıcı Nasıl Çıkar?

Mobilyadan Japon Yapıştırıcı Nasıl Çıkar?

Çok kuvvetli yapıştırıcı olarak bilinen Japon yapıştırıcısı nasıl çıkar sorusunun sorulması bu yapıştırıcının damladığı yerden çok zor çıkmasıdır. Özellikle mobilyadan Japon yapıştırıcı çıkartmak bir hayli zordur. Kuvvetli yapışkan etkisi döküldüğü yere de etki eder ve işimiz zorlaşır. Ayrıca damlayan Japon yapıştırıcı, damladığı yüzeyde leke de oluşturur. Japon yapıştırıcısını çıkartmanın püf noktası yazımızın devamındadır. Canimanne.com sayfalarında onlarca konula ilgili püf noktası niteliğinde ipuçları yer alır.

Sayfalarımızdan biri olan Kurban Eti Nasıl Kesilir? Kurban Eti Kesimi konulu yazımızı da inceleyerek bilgilenebilirsiniz.

Mobilyadan Japon Yapıştırıcı Nasıl Çıkar

Japon Yapıştırıcı Çıkartmak için Ne Yapılır?

İster evde olsun, ister iş yerlerimizde olsun bazı zamanlarda kuvvetli yapıştırıcılara ihtiyaç duyarız. Bu gibi durumlarda Japon yapıştırıcı imdadımıza yetişir. Etkili yapıştırma özelliği olan bu malzeme porseleni, ahşabı, deriyi, camı da yapıştırır. Ayrıca mobilyalarda da kullanılır. Mobilyadan Japon yapıştırıcı nasıl çıkar diye merak edenlerin sayısı bu nedenle çoktur. Japon yapıştırıcı kullanırken damlamamasına dikkat etmek gerekir. Ancak yine de mobilyaya damlarsa onun da çıkması için bazı ipuçları vardır. Bu yapıştırıcı ayrıca parmaklarımıza da yapışır. Parmaktan Japon yapıştırıcı çıkartmak için tuz sürmek gerekir.

Mobilyadan Japon Yapıştırıcı Nasıl Çıkar?

Japon yapıştırıcısı tek çeşit değildir. Sprey, sıvı ve jel çeşitleri vardır. Mobilyaya Japon yapıştırıcı döküldüğünde aslında çıkartmanın bir yolu vardır. Mobilyadan Japon yapıştırıcı nasıl çıkar sorusu asetonla silinmesi şeklinde cevaplanır. Ancak asetonun mobilyanın rengini alma ihtimali olduğundan dikkatli olmakta fayda vardır. Küçük bir parça pamuğa Japon yapıştırıcı dökülür ve mobilyadaki yapıştırıcı hafifçe silinir. Mobilyadan Japon yapıştırıcı çıkartmak için kullanılan bu yöntem porselen, cam ve koltuk gibi yüzeylerde de denenebilir. Bu yüzeylerde de aseton kullanırken dikkatli olmakta fayda vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ