Japon Yapıştırıcısı Nasıl Kolay Çıkar?

Japon Yapıştırıcısı Nasıl Kolay Çıkar?

japon yapıştırıcısı nasıl çıkar1

Hepimizin muhakkak evlerinden bulunan ve yapıştırıcıların arasında en etkili olarak gördüğümüz japon yapıştırıcılar bazen bizler için tam da bir baş belası olabiliyor. Ellerimize, kıyafetimize, halımıza, koltuklarımıza yapışan ve bir türlü çıkartamadığımız japon yapıştırıcıların da hassas olduğu noktalar var bu yüzden bizleri daha fazla sıkıntıya sokmadan japon yapıştırıcısı nasıl kolay çıkar hemen bunun ile ilgili bilgileri sizlere vermek istiyorum.

japon yapıştırıcısı nasıl çıkar4

Bizleri en çok sinir eden kısım genelde ellerimize döküldüğü zamanlardır. Ellerimiz bir anda donup kalır. Hele ki iki parmağını yanlışlıkla birbirine yapıştıranlara hiç değinmiyorum bile. Tüm bu problemlerden kurtulmak için herkesin evinde bulunan aseton aslında yeterli. Bu durumda önemli olan derinize zarar vermeden nazik hareketler ile derinizi ovalamanızdır. Aseton cildinizin yağ dengesini değiştireceği için japon yapıştırıcısı sürdüğünüz ve aseton damlattığınız bölgeye işlem sonrası o bölgeyi yıkayıp, nemlendirici krem uygulamanızı öneririm. Vücudumuzda derisi hassas olan yerlere japon yapıştırıcısı bulaştıysa o zaman aseton sürmemiz uygun olmayacağından bol su yardımı ile iyi bir şekilde yıkamamız gerekir.

japon yapıştırıcısı nasıl çıkar2

Ellerimize bulaştığı gibi kıyafetlerimize de bulaşan japon yapıştırıcısını çıkarma yöntemleri ile de bilgiler vereceğim tabi ki de. Kıyafetlerimize yapışan ve kaskatı bir görüntüye sebep olan japon yapıştırıcısından kurtulmak için dökülen bölgeye biraz sentetik tiner dökmemiz gerekir. 10 dakika kadar beklettikten sonra kıyafetimizi güzelce durulamalıyız. İsterseniz elde isterseniz de makinede yıkayabilirsiniz. Yıkanan kıyafetinize baktığınızda lekeden eser kalmadığını göreceksiniz. Burada önemli noktalardan biri tiner seçimini doğru yapıp sentetik tiner uygulamaktır. Aksi takdirde uygulama yaptığınız kumaşa zarar verirsiniz ve parçalanmasına sebep olabilirsiniz.

japon yapıştırıcısı nasıl çıkar3

Sizler de bunun gibi birçok farklı sorunu sitemizde yer alan püf noktaları ile son verebilirsiniz.

japon yapıştırıcısı nasıl çıkar5

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ