Kabak çiçeği örgü modeli yapılışı

Kabak çiçeği örgü modeli yapılışı farklı örgü modelleri arayanlar için canimanne.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Farklı örnekleri seviyorsanız. Yazımızın içerisindeki linklere tıklayarak daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Kabak çiçeği örgü modeli yelek yapılışına çok güzel gidecek bir örgü modelidir. Hanımlarımız örgü el işleri çok seviyorlar ve bir çoğuda en güzel şekilde ördüklerini biliyorum. Kabak çiçeği örgü modelimizi bir çok örgüde rahatlıkla kullanabilirler. Hiç örgü bilmeyen ve öğrenmek isteyen hanımlarımız içinse video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır.

Örgü modellerinde ip markaları farklılık göstere bilir. İp tercihleri kişiye göre değişirken seçilen şiş numarası ipinizin kalınlığı ve inceliğine göre değişecektir. Çoğunlukla hanımlarımız soruyorlar kaç numara şiş seçimi diye yada hangi marka ip kullanımı onlar için de ufak aydınlatma yapmak istedim.

Yeni güzel yapılışı kolay olan örgü modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Kabak çiçeği örgü modeli yapılışı

Kabak çiçeği örgü modeli detayları ve yapılışı

Örgü modelimiz 5 ilmek 1 ara ilmekten oluşmakta yani 6 ilmek ve katlarından oluşuyor.

Modeli tersinden kuruyoruz 1 ters 1 düz 1 ters 3 düz 1 ters 1 düz 3 ters 1 düz 1 ters örerek bütün ilmekleri bu şekilde bitiriyoruz.

Örgümüzün ön yüzünden bütün ilmekleri düz örüyoruz tekrar ters tarafa geliyoruz 1 ters 1 düz ortadaki 3 ilmeği birlikte şişe geçiriyoruz bir ilmek alıyoruz fakat üç ilmeği diğer şişten çıkartmıyoruz 1 ajur dolayıp tekrar 3 lü ilmeğin içinden şişimizi geçiriyoruz 1 ilmek daha alıyoruz sonra 3 ilmeği soldaki şişten çıkartıp bir ilmek daha düz örüyoruz 1 ters 1 düz ve tekrar 3 ilmeği birlikte alıp 1 ajur dolayıp tekrar aynı yerden bir ilmek daha çıkartıyoruz.

Örgü, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla destekleyerek video anlatımların devamını sağlaya bilirsiniz.

Örgü modellerinin en çok beğenilen kılçık örgü modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kabak çiçeği örgü modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Nezihe Gözütok kanalına bu güzel örgü modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ