Kadife ipten bolero yapımı

Kadife ipten bolero yapımı

Kadife ipten bolero yapımı kışlık ip kullanımı ile kış mevsimi için kadife ip ile güzel bolero yapabilirsiniz. Farklı ip seçeneği ile uygulayabilirsiniz. İp seçeneğinizin kalın olması daha dolgun modelin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Yazımızın içinde resim görseli ile derledik resim üzerine tıklayarak modeli inceleyebilirsiniz.

Bolero modelleri kıyafetleri tamamlayan ve gömlek, badi üzerinde şıklığınıza şıklık katmaktadır. Genç kızlarımızın tercihinde olan bolero modelleri pantolon üzerine gömlek ile bütünlük sağlandığında güzel tarzın ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

El örgüsü bolero modelleri çeyizlik örnekleri de bulunmaktadır. Gelinlik üzerine de tercih edilmektedir. Özellikle kış aylarında düğünü olan gelin adaylarımız beyaz güzel örnek seçimi ile bolero kullanımını tercih etmektedirler. Birçok bolero modeli çok kolay bir şekilde örülebilir. Bu açıdan bakıldığı zaman bir gelin bolerosu örmek, ya da bu boleroyu bir tanıdığınıza hediye etmek istiyorsanız. Sayfamızda gelin bolero modelleri bulunmaktadır. İncelemeyi unutmayınız.

Sayfamızda bolero modelleri oldukça geniş yer verdiğimiz örgü modelleri arasında yer almaktadır. El örgüsü bolero modelleri, tığ işi bolero modelleri, bebek bolero yapımı, dantel bolero yapımı, fırfırlı bolero yapımı iki şiş modelleri gibi birçok örneği sayfamızı inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Bolero yapımı, şiş örgü bolero modeli, tığ işi bolero yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Farklı örgü modelleri ve video anlatımlar için mutlaka sayfamızı takip etmeden karar vermeyiniz.

Kadife ipten bolero yapımı

blank
blank
blank
blank

Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz Click here for diagram

blank
Bebek bolero yapımı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ