Canım Anne

Kağıt ip nasıl kolay örülür

Kağıt ip nasıl kolay örülür

Kağıt ip nasıl kolay örülür ? kağıt ipi yumuşatma tekniği nasıl olmalıdır ? kağıt ip nasıl yumuşatılır ?

Kağıt ip ile çanta, şapka örülmektedir. Oldukça şık olan örgüler yapılmaktadır. Tabi ki örerken sertlik açısından elimiz acıması kaçınılmaz olmaktadır. Örme işlemine başlamadan önce kağıt ipinizi yumuşatmak örme açısından daha rahat örmeniz için oldukça faydalı bir işlem olacaktır.

Kağıt ip ile örme işleminde zorlanan arkadaşlarımız nasıl uygularız diye araştırma kısmını biz sizler için güzel video anlatımlı olarak beğeninize sunuyoruz. Umarım faydalı bir anlatım olması dileği ile deneyecek olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni video anlatımlarla tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kağıt ip nasıl kolay örülür

Kağıt ip yumuşatma nasıl yapılmalıdır.

Bir çile ip

Yeterince ılık su

Temiz kap

Bir ölçek yumuşatıcı

Kullanacağımız kadar kağıt ipi kap içerisindeki suya bir kapak yumuşatıcı ekleyip iyice karıştıralım ve ipimizi içerisine alalım. İyice suyu çekmesini sağlayalım ve 15 dakika bekletip fazla suyunu sıkmadan temiz havluya alalım hafif açalım ve balkonda kurumaya bırakalım. Detaylı anlatımı ve püf noktaları için videomuzu izleye bilirsiniz.. Kolay gelsin..

Örgü ve el işleri, püf noktaları, nasıl örülür hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kağıt ip nasıl kolay örülür video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel video anlatım için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dou dedi ki:

    Les vidéos ne sont pas traduites!

BİR YORUM YAZ