Kağıttan Tavşan Şeklinde Kitap Ayracı Yapımı

Bugün kağıttan kitap ayracı yaptık .Tam çocuklarla yapılacak bir etkinlik. Kitap okumaktan bazılarımız keyif alsa da okumayı sevmeyenler de var. Özellikle çocuklarımıza kitap okutmakta zorlanıyor olabiliriz. Özellikle okumayı yeni öğrenmiş ve pekiştirmesi gereken, fakat kitap okuma isteği olmayan çocuklar için güzel bir çalışma. Çocuklarla kaliteli vakit geçirirken aynı zamanda okumaya teşvik edebiliriz.

Kitap ayracımızın yapımında bize gerekli olan malzemeler ; kağıt ve daha sonra renklendirip şekil vermek için kalemler.

Ayracın yapımındaki detayları videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız . Yorumlarınız bizim için çok değerli. Bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz . Şimdiden kolay gelsin :)

Kendin yap el işi becerisi bölümü, okul öncesi eğitim hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ