Canım Anne

Kalemlik Nasıl Örülür? Öğrenciler İçin Kalemlik Tarifi

Kalemlik Nasıl Örülür? Öğrenciler İçin Kalemlik Tarifi

Okulların açılması hepimizde büyük bir heyecan oluşturur. Hem çocuklar hem de veliler günler öncesinden yapacaklarını akıllarında sıralarlar. Kırtasiyeler, marketler tıklım tıklım dolar. Bir öğrencinin neye ihtiyacı varsa önceden belirlenir ve alışveriş başlar. Defterler, kalemler, silgiler ve kalemlikler.

Okula açıldığı zaman çocuğunuz ihtiyacı olan en önemli malzemelerden birisi de kalemliklerdir. Kalemleri ve silgileri çantanın içinde düzenli bir şekilde tutabilmek için herkesin ihtiyacı vardır. Evde kalan iplerinizle yapabileceğiniz çok şık ve kullanışlı bir kalemlik tarifi vereceğiz bugün sizlere.

El Emeği El İşleri youtube kanalı ile paylaşacağımız kalemliği yaparken başka projelerden kalan ipleri bir arada kullanabilirsiniz. Kalemliği oluşturmak için Düğmelere ve biraz kumaş parçasına ihtiyacımız var. Evinizde yoksa bütün tuhafiyelerden bu malzemeleri temin edebilirsiniz.

Kalemliği yaparken kullanacağımız bütün detayları aşağı ekleyeceğimiz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. El Emeği El İşleri youtube kanalına güzel anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu tarz anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz.

Ayrıca daha fazla içerik için sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ