Flamingo Süslemeli Minik Çanta

Flamingo Süslemeli Minik Çanta

İp, tığ ve şişlerle yapabileceklerimizin sınırı çok geniştir. Hayal gücümüzü kullanarak dümdüz iplerle birçok muhteşem ürün ortaya çıkarırız. İnsanlık da varoluşundan bu yana üretmeye meyillidir. Kendi kıyafetinden kullandığı neredeyse her ürünü farklı ham maddelerle kendisi üretebilir. İnsanların taleplerine ve ihtiyaçlarına göre de pamuktan iplik üretimi de artmıştır.

Evinizde otururken yapıp kullanabileceğiniz farklı bir ürün ile karşınızdayız bugün. İpimiz ve tığlarımızı bu sefer çok rastlanmayan bir şey için elimize alacağız.

Kalemlik, gözlük kabı, telefon çantası hatta tığ kabı olarak bile kullanabileceğimiz bir minik çanta tarifi ile karşınızdayız. Nagehanın Tığ İşleri Atölyesi youtube kanalını anlatım videosu ile yapacağımız minik çanta oldukça kolay ve kullanışlıdır. İstenilen renkte ip ve düğme gerekmektedir.

Kalemliği yaparken kullanacağımız bütün detayları aşağı ekleyeceğimiz videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Nagehanın Tığ İşleri Atölyesi youtube kanalına güzel anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu tarz anlatım videolarının devamı için videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz.

Ayrıca daha fazla içerik için sitemize göz atmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Görüşmek üzere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ